(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

2683 vč. DPH
2683 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Úterý 16 Duben - Středa 17 Duben
Doprava zdarma

Popis produktu

 

  • Vynikající chování na mokré vozovce
  • Zlepšená stabilita
  • Dlouhá životnost běhounu

 

  • Žebrované bloky postranice – vzhledem k velkému zatížení užitkových vozů  • Důlek čtvercového tvaru – zajišťuje vyšší trvanlivost  • Záběrová hrana – dokonalejší záběr  • Rovná drážka – dokonalejší odvod vody
     


 

Key Performance Indicators

 

Označení pneumatik EU

Nexen Roadian CT8 205/65R16C 107/105T TL
C A 72dB C2

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit