(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

2189 vč. DPH
2189 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Úterý 27 Říjen - Čtvrtek 29 Říjen
Doprava zdarma
Loading...

Popis produktu

Zimní pneumatika s vyrovnanými výkony pro vozy kompaktní a střední třídy.

Koncepce pneumatiky Ventus i*cept RS2 byla speciálně vyvinuta pro silniční provoz západní a střední Evropy. Díky optimalizovanému profilu a třídimenzionálním hranám bloků pneumatika přesvědčí bezpečnou trakcí a brzděním na sněhu. Ideální rozmístění podélných a příčných drážek kromě toho zajišťuje optimální odvod vody a rozbředlého sněhu za účelem minimalizace hrozícího akvaplaningu.


Funkce

 • Drážky pro odvod vody a rozbředlého sněhu

  V porovnání s běžnou pneumatikou zajišťují příčné drážky maximální příčnou přilnavost. Tvar drážek efektivně odvádí vodu do stran a snižuje tak riziko vznik akvaplaningu. • Zářezy pro přilnavost na ledu

  Vložené drážky zlepšují ovladatelnost na ledu. • Záběrové drápky

  Trojrozměrné ostré hrany v blocích zlepšují záběr na sněhu. • 3D zimní lamely

  Zvyšují tuhost bloků a zajišťují tak lepší směrovou stabilitu na mokru a sněhu.Konstrukce pneumatiky

 • Vysoce přilnavá směs s příměsí siliky.
  Zvyšuje záběr na mokru i sněhu a snižuje valivý odpor.
 • Bezešvý celoplošný zesílený nárazníkový pás.
  Optimální tuhost běhounu.
 • Široký ocelový nárazník.
  Zajišťuje požadovanou tuhost běhounu a zlepšuje tak ovládání vozidla.

 • Jádro patky o vysoké tvrdosti.
  Zlepšuje ovladatelnost a odezvu řízení.
 • Extrémně tuhé patní lano.
  Zlepšuje jednolitost a odolnost usazení patky.

 

Označení pneumatik EU

Hankook Winter i*cept RS2 (W452) 205/55R16 91H
E B 72dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 941 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: