(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

2375 vč. DPH
2375 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Čtvrtek 1 Červen - Úterý 6 Červen
Doprava zdarma

Popis produktu

FULDA KRISTALL CONTROL HP2

New high performance tire for demanding winter conditions

  • Outstanding snow control.
  • Excellent dry performance on roads in the winter.
  • High mileage.

KEY BENEFITS:

Snow Catcher Technology

Excellent Control on Snow. 
The centre grooves of the tyre work together to form an interlocking network that catches the snow as you drive, keeping you moving even in severe snow conditions.

3D Bubble Blades

Strong Dry Performance on Winter Roads. 
Straight sipes on the top of the tread surface allow the presence of more rubber volume. This combined with the 3D bubble blades feature provides stronger blocks for better control on dry roads.

Winter Polymer Blend & Multiple AquaFlow grooves

Excellent control on wet winter raods. 
Water is absorbed and dispersed in an efficient way.

Flat and Wide (Schwartz, Breit, Stark) cavity

High Mileage. 
Allows an optimized footprint shape with uniform pressure distribution which results in an even wear.

Engineered Compound Technology and low weight construction

Reduced fuel consumption.

Označení pneumatik EU

Fulda Kristall Control HP2 215/65R16 98H
B B 71dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 986 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: