(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

1578 vč. DPH
1578 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Středa 6 Prosinec - Úterý 12 Prosinec
Doprava zdarma

Popis produktu

Chytrá volba pro řidiče i životní prostředí

Kinergy Eco² je letní pneumatika s optimalizovaným valivým odporem, vhodná především pro menší a středně velká vozidla. Výsledkem důsledného a pokračujícího vývoje předchozího modelu, který opakovaně dosahoval velmi dobrého umístění v testech pneumatik, je zejména delší životnost, nižší hlučnost a zachování spolehlivých výkonů na mokré i suché vozovce.

 

Funkce

Široké příčné drážky

Široké příčné drážky v ramenní části zajišťují vynikající odolnost proti akvaplaningu.

Asymetrický tvar dezénu

Vyšší tuhost vnější části dezénu pro lepší ovladatelnost na suché vozovce.

Nová běhounová směs

Nové složení směsi běhounu se projevuje lepšími brzdnými vlastnostmi na mokru a vyšší odolností proti opotřebení, a to bez jakéhokoliv omezení ostatních výkonových vlastností pneumatiky. K prodloužení životnosti došlo díky optimalizaci příčných molekulárních vazeb. Moderní technologie mísení s plnidly o vysoké nosnosti a funkční polymery o vysoké molekulární hmotnosti zlepšují současně výkony na mokré i suché vozovce.

Tři široké obvodové drážky

Optimální šířka a umístění tří širokých obvodových drážek zaručují vynikající výkony na mokré vozovce. Široké krajní drážky umožňují maximální odvod vody pro lepší přilnavost na vodě.

Technologie vodních turbín

Zlepšuje odvod vody v příčném i podélném směru.

Optimalizované rozložení bloků

Precizně navržená velikost bloků snižuje hlučnost.

 

Konstrukce pneumatiky

 • Vysoce přilnavá směs s příměsí siliky

  Zlepšuje záběr na suchém i mokrém povrchu a snižuje valivý odpor.

 • Bezešvý nylonový svrchní nárazník

  Ideální tuhost běhounu

 • Široký ocelový nárazník

  Širší styčná plocha pro lepší ovladatelnost na suchu.

 • Polyesterová kostra s vysokou hustotou vláken

  Zvyšuje tuhost a odolnost bočnic při zachování komfortu.

 • Jádro patky o vysoké tvrdosti

  Zlepšuje ovladatelnost a odezvu řízení.

 • Tuhé a jednolité patní lano

  Zlepšuje jednolitost a odolnost usazení patky.

Označení pneumatik EU

Hankook Kinergy Eco 2 (K435) 185/65R15 88T BSW
C B 70dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit