(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

2197 vč. DPH
2197 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Středa 28 Říjen - Pondělí 2 Listopad
Doprava zdarma
Loading...

Popis produktu

Osvědčená vysoce výkonná pneumatika pro sportovní výkony bez kompromisů

Prémiová pneumatika pro výkonné a sportovní vozy a několikanásobný vítěz testů přesvědčí výkony ve všech relevantních bezpečnostních kritériích. Masivní žebra a optimální rozložení sil do celé kostry zajišťují vynikající přilnavost a mimořádný brzdný výkon bez nutnosti omezení komfortu jízdy.

 

Funkce

  • Manipulace na suché a mokré vozovce

    Vyrovnaný tlak kontaktní plochy na vozovku při zatáčení do ostrých zatáček umožňuje optimální kombinace nylonové výztuhy pásu s vysokou hustotou a ocelového pásu.  • Brzdění na suché a mokré vozovce

    Intenzivnější brzdná síla díky vhodné kombinaci axiální tuhosti bloků vzorku s ideální kontaktní plochou s vozovkou.  • 3D vlnité a rovné drážky

    K107 podává mimořádný výkon v porovnání s běžnými pneumatikami aplikací rovné drážky na vnější hraně a zachováním optimálního tvaru kontaktní plochy s vozovkou.

Označení pneumatik EU

Hankook Ventus S1 evo (K107) 195/40R17 81W XL FR
C C 71dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 941 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: