(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

4674 vč. DPH
4674 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Středa 17 Duben - Úterý 23 Duben
Doprava zdarma

Popis produktu  • Vynikající chování na suché vozovce
  • Vynikající chování na mokré vozovce
  • Vynikající ovladatelnost

 

  • 4 široké podélné drážky – dokonalejší odvod vody  • Boční drážky pro akvaplaning – vynikající chování na mokré vozovce  • 3 centrální bloky – stabilita v přímém směru  • Optimalizovaný dezénový blok v ramenní části – maximální přilnavost při zatáčení 

Key Performance Indicators

 

 

Výsledky testů

“GOOD PRODUCT”
AUTOBILD, GERMANY
 
"SATISFACTORY PRODUCT (7TH RANKING)"
AUTOZEITUNG, GERMANY
 
"SATISFACTORY PRODUCT"
GUTE FAHRT, GERMANY

Označení pneumatik EU

Nexen N'Fera SU1 245/30R20 90Y XL
E A 68dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit