(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

1885 vč. DPH
1885 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Úterý 23 Červenec - Pondělí 29 Červenec
Doprava zdarma

Popis produktu

  • Vynikající chování na suché vozovce
  • Vynikající chování na mokré vozovce
  • Snížená spotřeba paliva

 

  • 4 široké podélné drážky – dokonalejší odvod vody   • Vysoká tuhost dezénových bloků v ramenní části – dokonalejší ovládání a zatáčení  • Tuhost dosahovaná 3 žebry – zvýšená stabilita při jízdě  • Konstrukce s bočním drážkováním – zvýšená stabilita při jízdě za mokra

 

Key Performance Indicators

  

 

Výsledky testů“VELMI DOPORUČOVANÝ VÝROBEK”
AUTOBILD, NĚMECKO“USPOKOJIVÝ VÝROBEK”
ADAC, NĚMECKO


“VÍTĚZ TESTU”
ACE LENKRAD GTU, NĚMECKO
“2. MÍSTO” VI BILAGARE,
ŠVÉDSKO

Označení pneumatik EU

Nexen N'blue HD Plus 195/60R15 88H
C B 70dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit