(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

951 vč. DPH
951 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Úterý 9 Červen - Pátek 12 Červen
Doprava zdarma
Loading...

Popis produktu  • Vynikající chování na suché vozovce
  • Vynikající chování na mokré vozovce
  • Vynikající chování na sněhu

 

  • Drážka oblá a typu V – zlepšený odvod vody a chování na rozbředlém sněhu  • Lamela pro celoroční provoz – přilnavost optimalizována pro celoroční provoz  • 3D lamela – celoroční tuhost bloku  • Stejnoměrný protiskluzový profil – zajišťuje optimální přilnavost 

Key Performance Indicators

 

 

Výsledky testů

England AUTO EXPRESS
"4° posto"
 
"Consigliabile"
AUTOBILD, GERMANIA
 
CONSIGLIABILE, 
AUTONAVIGATOR 08/2016, UNGHERIA

Označení pneumatik EU

Nexen N'Blue 4S 155/65R14 75T
E C 68dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 913 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: