(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

4790 vč. DPH
4790 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Středa 23 Červen - Pátek 25 Červen
Doprava zdarma

Popis produktu

Pro skutečné nadšení jízdou v terénu

Dynapro MT ztělesňuje vynikající trakci a stabilitu ve všech směrech s vysokou odolností proti proražení. Nejlepší možné výkony a ovladatelnost poskytuje i v těch nejdrsnějších terénních podmínkách.

 

Funkce

 • Boční ochranné bloky

  Boční ochranné bloky zasahují až do středu bočnic. Zlepšují vzhled a poskytují ochranu proti mechanickému poškození. Navíc zvyšují trakci v blátivém terénu a chrání bočnice při jízdě ve výmolech.

 • Zubaté ramenní bloky

  Zubaté ramenní bloky poskytují lepší trakci při jízdě v terénu.

 • Ochrana ze spodní strany drážek

  Ramena pneumatiky jsou nejnáchylnější částí při průniku cizích předmětů během jízdy v terénu. Jedinečná ochranná vrstva ve spodní části drážky pohlcuje nárazy a slouží jako prevence před poškozením pneumatiky.

 

Konstrukce pneumatiky

 • Nylonový kryt nárazníkových pásů

  Zvyšuje tuhost běhounu.

 • Vysoce tuhé nárazníkové pásy

  Zlepšují jízdní stabilitu a prodlužují životnost.


Výsledky testů

Velmi doporučujeme

Časopis: Four Wheeler

Zveřejnění: 04.2011

Rozměr: 37X12.50R17LT

Označení pneumatik EU

Hankook Dynapro MT (RT03) 315/70R17 121/118Q DOT17
n/a n/a n/a C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 957 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: