(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

3215 vč. DPH
3215 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Čtvrtek 9 Únor - Pátek 10 Únor
Doprava zdarma
Loading...

Popis produktu

Vysoce výkonná pneumatika pro luxusní vozy SUV

Vysoce výkonná pneumatika pro prémiové vozy SUV Dynapro HP2 splňuje všechny nároky kladené současnými vozy SUV, včetně vynikajícího výkonu na mokré vozovce, nízké hlučnosti, nízkého valivého odporu a dlouhé životnosti.

 

Funkce

 • Čtyři obvodové drážky pro odvod vody

  Odolnost proti akvaplaningu a lepší výkony při jízdě za deště. • Tuhé středové žebro

  Tuhé středové bloky pro přesnou ovladatelnost. • Tiché lamely

  Snižují hlučnost. • Šikmé lamely pro odvod vody

  Lamely s velkým sklonem se navzájem zamykají a zlepšují odezvu řízení na mokré a na suché vozovce. Příčné drážky zvyšují odolnost proti akvaplaningu.

 

Konstrukce pneumatiky

 • Směs s vysokým podílem siliky

  Dokonalejší trakce na suché i mokré vozovce a nižší valivý odpor.

   
 • Bezešvý a zesílený kryt nárazníkových pásů

  Optimální tuhost běhounu.

   
 • Dva široké ocelové nárazníkové pásy

  Lepší ovladatelnost na suché i mokré vozovce.

   
 • Polyesterová kostra s vysokou hustotou vláken

  Lepší odezva řízení a ovladatelnost.

   
 • Tuhé a jednolité patní lano

  Zlepšuje jednolitost a odolnost usazení patky.

Označení pneumatik EU

Hankook Dynapro HP2 (RA33) 235/75R15 105T
C B 70dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 983 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: