(Dodává se bez ráfku)
Obrázek se může lišit od popisu

3540 vč. DPH
3540 vč. DPH
Předpokládaná dodací lhůta - Pondělí 22 Srpen - Úterý 23 Srpen
Doprava zdarma
Loading...

Popis produktu

Wrangler All-Terrain Adventure

Všestranná pneumatika s pevností technologie Kevlar® pro každý povrch je okamžitě připravena na jízdu v terénu

  • Spolehlivá přilnavost po lepší kontrolu na silnici
  • odolná a trvanlivá pneumatika pro jízdní výkon v terénu
  • o 37 % vyšší kilometrová životnost oproti testovanému průměru konkurence**

 

Proč vybrat tuto pneumatiku

Zpevněná vrstva Kevlar®

Odolná vůči proraženým otvorům a proříznutí pro jistou jízdu v terénu.

Technologie DuraWall

Poskytuje tuhost a pomáhá v odolnosti vůči proříznutí v oblasti bočnice.

Optimalizovaný vzorek běhounu

Rovnoměrné rozložení tlaku napříč stopou pro dosažení vyššího nájezdu.**

Vylepšené záběrové hrany

Záběrové hrany vytváří větší trakci mezi pneumatikou a povrchem silnice, čímž zajišťují tak jistou přilnavost a brzdění.

Otevřené ramenní bloky

Pomáhá odvádět bláto z běhounu a zlepšuje tak trakci v terénu.

 

*Kevlar® je registrovaná ochranná známka společnosti E.I. du Pont de Nemours and Company

 

**Na přední i zadní nápravě, ve srovnání s průměrnou životností tří konkurenčních dezénů v segmentu SUV/4x4. Testy provedla na zakázku společnosti Goodyear v prosinci 2016 Dekra. Testovací vůz: Toyota Hilux 2.4- 4x4, rozměr pneumatik 265/65 R17 112T/S. Místo zkoušek: Dekra Testing Center (FP01B), Francie. Zpráva/test číslo 16CPB34-389, minimální hloubka dezénu = 1,6 mm pro všechny drážky. Na přední nápravě je Wrangler AT/A z hlediska kilometrového proběhu o 49 % a na zadní 25 % lepší než průměr konkurenčních výrobků, takže v průměru je o 37 % lepší než průměr testovaných konkurentů.

Označení pneumatik EU

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure 235/75R15 109T XL
F E 71dB C1

V listopadu 2012 byla zavedena standardní značka pro pneumatiky pro vozidla. Na základě tří kritérií poskytuje informace o účinnosti paliva, hodnocení přilnavosti za mokra a hladinách hluku.

 

Účinnost paliva - tato značka ukazuje, jak se pneumatika vyvíjí při spotřebě paliva - palivová účinnost je odstupňována od A do G (hodnocení D se nepoužívá pro osobní automobily). Rozdíl mezi ratingem A a ratingem G by mohl znamenat snížení spotřeby paliva až o 7,5%. Chcete-li to v reálném vyjádření, výběr pneumatik s hodnotou A namísto pneumatik s hodnotou G vám může ušetřit více než 6 litrů paliva každých 1000 kilometrů (na základě průměrné spotřeby 8 litrů / 100 km)

Mokrá přilnavost - Tento štítek ukazuje, jak dobře brzdí pneumatika na mokré vozovce. Hodnoceno od A do G (hodnocení D a G se nepoužívají pro osobní automobily). V nouzové situaci může mít pár metrů velký rozdíl. U osobních automobilů, které používají plné brzdy od 50 km / h, bude sada pneumatik s jmenovitou hodnotou A brzdit až o 18 metrů kratší než sada pneumatik s hodnotou F (brzdná dráha se může lišit podle jízdních podmínek a dalších ovlivňujících faktorů)

Hlučnost (Noice) - Tato značka zobrazuje hladinu hluku v decibelech pneumatiky. Pneumatika je rozdělena do tří kategorií, které jsou ilustrovány třemi vlnami: 1 černou vlnou - Tichý (3dB nebo více pod evropským limitem), 2 černé vlny - Střední (mezi evropskou hranicí a 3dB níže) a 3 černými vlnami - Hlučný Evropský   limit

Více než 979 servisních partnerů
Najít montážní střediska ve vašem okolí: